• Spoznávame Turecko..

• Čakala nás dlhá cesta na jednu z najväčších turistických atrakcií v Turecku Pamukale - svah pokrytý snehovo bielym travertínom, pripomínajúci kopec bielej bavlny. Svah sme schádzali naboso. Navštívili sme aj staroveké grécke mesto Hierapolis, kde sa nachádzajú ruiny nádherného starovekého divadla.

Navštívili sme akvárium v Antalyi, ktoré nás všetkých ohúrilo. Ochutnali sme pravý turecký kebab a spoznali sme hosťujúce mesto.

Nevadí, že bol december....🙃 Stráviť týždeň pri mori, a neokúpať sa ...?! Nehrozí.

Odnášame si kopec krásnych zážitkov. Zároveň naši žiaci nadväzovali a upevňovali nové priateľstvá a aktívne komunikovali v angličtine.